You are currently viewing تمیز کردن ماده من روی سنگ
تمیز کردن لکه از روی سنگ منزل

تمیز کردن ماده من روی سنگ

تمیز کردن ماده من روی سنگ

پاک کردن رد مایع اسید جرم گیری مواد من

اینکه چطور از طریق شستشو لکه های سفیدک رو سنگ کف

ایجاد شده از بین ببریم .کفسابی سنگ

چون سطوح سنگ هر نو سنگی که باشه خیلی نازک براق است

با شستشوی ماده اسیدی مثل ،جوهر نمک، یا ،رخشا،آبلیمو،سرکه،مواد من،از بین رفته باشه کاری با دستی یا خانگی راهی وجود ندارد

فقط برای برطرف کردن آن ساب زنی میتونه کمک شما بیاد

تا به صورت یک دست تمیز کند و هم براق کند

شما میتونید با ما تماس بگیرید برای بر طرف کردن سنگتون

خدمات ما از نیم متر تا متراژ های بالا انجام میشود.

روش تمیز کردن ماده من از روی سنگسنگسابی در تهران، خدمات کفسابی، کف سابی، سنگ سابی، کفسابی سنگ، کفسابی در تهران، کفسابی ساختمان، سنگسابی، کف ساب، سنگ ساب، کفساب، شرکت کفسابی، کفسابی در کرج، کفسابی در تبریز، قیمت کفسابی، سنگ سابی کف، سنگسابی در منزل، دستگاه کفسابی، سنگساب، قیمت کفسابی سنگ، سایت کفسابی، کفسابی سنجاق، سنگ سابی موزاییک، سنگسابی دستی، سنگ سابی نما، سنگ سابی پله،سنگ سابی نما، سنگ ساب دستی، سنگ ساب فرز، سنگ ساب رومیزی، سنگ ساب موزاییک، سنگ ساب کف، سنگ ساب شیشه، سنگ ساب مینی،ساب سنگ چیست، ساب زن سنگ کیست، سنگ زنی ساب صفر تا صد،قیمت سنگ ساب،قیمت سنگ ساب دستی، قیمت ساب زدن سنگ کف، دستگاه سنگ ساب خانگی، سنگ ساب اصفهان، ساب زدن سنگ فرز، سنگ ساب بتن،پد ساب سنگ، قیمت لقمه سنگ ساب، لقمه‌های سنگ ساب، نحوه ساب پولیشر سنگ، دستگاه ساب، صفحه ساب فرز،شماره تلفن ساب زن سنگ، سایش ابزار سنگ،ابزار ساب برش سنگ کف، دستگاه پله ساب،سنباده سنگ ساب،سنگ ساب فولادی، سنگ ساب ایتالیای
روش تمیز کردن ماده من از روی سنگ

برای قیمت ساب زنی تماس بگیرید

ما در تمام مناطق تهران هستیم

شماره تلفن ما 22829338 021

نحوه پاک کردن لکه از روی سنگ

بهترین لکه بری سنگ مرمر

مواد سایشی سوختگی سنگ کف

تمیز کردن کدری سنگ آشپزخانه

 

پاک کردن لکه های سطوحی،

در باره‌ی کثیفی کف یا لکه های سنگ مرمریت یا سنگ دهبید،کف آشپزخانه و پذیرایی به وجود می آید،برای اینکه تمیز کردن این مشکلات دنبال راه حل هستید.آشپزخانه جایی هست که تمام مواد غذایی استفاده می شود،از جمله آبلیمو آبمیوه ها و شستشوی ظرف با وایتکس استفاده می‌شود. موقع استفاده از مواد شوینده یا مواد غذایی قطره های ریز پاشیده میشه روی سطوحی سنگ کف و بد از چند روز سنگ رو می سوزاند و لکه لکه میشود. فضای آشپزخانه رو ناخوشایند ديده می شود.روش های خانگی وجود دارد که به طرف کردن جرم ها به کار می‌رود بستگی مقدار و اندازه اون جرم داره که نفوظ کرده به خود سنگ کف مرمریت.

براق کردن سنگ سرامیک
تمیز کردن لکه از روی سنگ منزل

چند راه حل که برای لکه‌های کف

برای خلاص شدن از لکه‌های سنگ مرمریت کافی است این توصیه را به کار ببرید

سنگ های مدرن یک انتخاب عالی و محبوب تزیینات خاصی در کف خانه است به هر حال اگر این جرم ها روی سنگ ایجاد شود پاک کردن آنها بسیار سخت و دشوار است به دلایل است سطوح خیلی ظریف است خیلی راحت غذاهای اسیدی و رنگی به مشکل برمی‌خورد خیلی روش‌ها هستش که و نکته ها را تست کنید یا شاید با یه استاد کار ما تماس بگیرید.

لکه های روغنی سطوح کف

و اگر اینکه خودتون می خواهید این لکه‌ها رو تمیز کنید امتحان کنید. شستشوی نما یک خمیرک غلیظ از کربنات نوشابه و آب درست کنید و این روی آسیب دیده سنگ بمالید روی هم قرار دهید. با چسب بپوشانید این عمل روغن سطوحی رو می کشد بیست و چهار ساعت باید بماند تا برطرف شود.بعد از خشک شدن مواد خمیری را بر دارید ناحیه رو با آب حوله خشک کنید و اگر تمیز نشد دوباره انجام شود.

 

اثر جوهر نمک روی سنگ از بین بردن لکه‌های اسید
اثر جوهر نمک روی سنگ از بین بردن لکه‌های اسید

لکه جوهر نمک روی سنگ،

ریختن اسید روی سنگ،

لکه وایتکس روی سرامیک،

اثر سرکه روی سنگ مرمر،

مقابله با این علائم مواد غذایی اسیدی مثل آبلیمو آب سرکه یا نوشابه‌های گازدار و دوغ و آبمیوه ها پاک کردنش خیلی دشوار است میتوانید امتحان کنید از یک پاک کننده مخصوص سنگ استفاده می شود. اما متاسفانه امکان تمیز شدن به صورت کامل نمی‌شود چندین بار تست کنید. سنگسابی تماس با اکیب ما و بر طرف کردن سنگتون ما دستگاه و سایش های لقمه ای که داریم با روش های جدید و تمیز کردن آن به کار می‌بریم.

باز گرداندن درخشش سنگ آشپزخانه

اگر این مشکلات پیش اومد و سطح سنگ را کدر کرده میتوانید درخشش را با دستگاه پولیشر بازیابی کنید بسیاری از کارها به صورت حرفه ای خانگی انجام نمی‌شود نیاز است از یک متخصص و خدمات که در این زمینه فعالیت دارند کمک گرفت.برای تمام لکه ها و سیاهی کف که کدر شده و براقیتش از بین رفته شرکت سایش ما کف های آسيب دیده را به صورت اصولی و به روز اولش برمیگرداند .

بهترین جرم گیر سنگ

کدر شدن سنگ پذیرایی

برطرف کردن خوردگی سنگ

براق کردن سنگ پایگرد

چند نکته پاک کننده سنگ سرامیک

شرکت جرم گیری کف تمام مشکلات سنگ ها هر نوع سنگ که باشد با لوازم و با سنگ لقمه های مخصوص برطرف می‌کند برای مشاوره و یا خدمات با ما در تماس باشید تمام مناطق

تماس‌ بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید