You are currently viewing بتون جلا داده شده چیست
کفسابی بتن

بتون جلا داده شده چیست

بتون جلا داده شده چیست کفساب بتن

کفسابی بتن با الماس

دستگاه بتون ساب با روشهای جدید،

بتون سابی و صاف کردن سطح و یک نواخت شدن،

بتن جلا یک راه حل کف پا بسیار پایدار و پایدار برای خانه های سازمانی ویا برج ها و کسب و کارهای تجاری است. این نوع سیستم کفپوش را می توان با اسلب بتنی موجود به کف ساختمان ها مورد استفاده قرار داد و نیازی به کاشی یا مواد دیگر نیست. بتن زمین، نرم و صاف شده و به درخشش با وسیله نقلیه با حالت بسیار زبر، به نظر می رسد از کیفیت آن لذت ببرید.

بعضی از مزایای استفاده از بتن جلا عبارتند از:

طولانی مدت : آنها می توانند برای سال های زیادی ادامه داشته باشند، اغلب 100+ سال.دیرگداز : آنها به هیچ وجه به خراشیدن، چروک کردن  یا آسیب رساندن به آن بسیارمقاوم هستن وتمیز کردن آنها راحتن : مشکلات این قالب با این نوع کف وجود ندارد  و تمیز کردن با صابون و آب آسان است. کفسابی سنگ: مخلوط بتن شناخته شده به عنوان بتن زیبا می  تواند باشد. بسیاری از عناصر مختلف و ترکیب آن را داشته باشد. این به یک ظاهر منحصر به فرد می دهد که بصری لذت بخش است.

بتن جلا داده شده چیست

بتن جلا داده شده را می توان با استفاده از بتن های موجود به طور مستقیم و یا با استفاده از یک لایه از ورقه های بتنی.

بتن جلا داده شده چیست

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده برای سابیدن آن کفسابی بتون
تلفن ساب زن بتنی 02122829338

 بتون جلا داده شده چیست.کفسابی بتن با چه دستگاه ساف و یکدست میشود؟
بتون جلا داده شده چیست

کف سابی بتن  را با ما تجربه کنید،

البته، علت واضح تر بتن فلزی به دلیل زیبایی شناسی افسانهای آن تبدیل به کف انتخاب شده است. بسته به طعم و مزه شما می توانید انتخاب کنید که به عمق اسلب بتونی خود را خرد کنید و دانه های مختلف (سنگ ها) را در بتن خود قرار دهید . سپس می توان آن را به یک سطح مات یا فوق العاده براق آورد. یا ممکن است ترتیب یکنواختی بتن را ترجیح دهیم؛ این جایی است که اولین خرد شدن، کم عمق است، در معرض کمبودهای بسیار کمی و سپس جلا دادن به خواص مورد نیاز است.در باره کف ساختمان های بتنی بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید