سنگسابی

سنگسابی سنگ سابی

سیستم های سنگزنی و صیقل صنعتی

آماده سازی، سنگ زنی و صیقل طبقه بتنی، و همچنین تعمیر و صیقل دادن ترازو و سایر سنگ های طبیعی، نیازمند شغل هستند. برای اینکه یک اپراتور حرفه ای موفق باشید، باید یک ترکیب منحصر به فرد از مهارت ها، نیروی فیزیکی و احساس خوبی برای مواد مورد نظرتان داشته باشید، که ایده واضحی از نتیجه آن را داشته باشید.

ماموریت ما این است که شما را قادر به انجام حداکثر توانایی خود را با ارائه سیستم شما که شامل patented Dual Drive Technology، دستگاه های کنترل از راه دور PG 820 RC و PG 680 RC و کارآمد گرد و غبار DC 6000.

در برنامه محصول ما شما همچنین می توانید طیف وسیعی از مدل های PG کوچک قابل حمل و قابل حمل داشته باشید. همانند دیگر انواع کفپوش های Husqvarna، آنها به صورت استاندارد با ابزار سریع الماس RediLock® الماس مجهز شده ان

“با تجهیزات Husqvarna سنگ زنی ما اجرا می شود و پشتیبانی آنها ارائه می شود، ما به اندازه کافی مطمئن هستیم که بتوانیم کارهای فوق العاده معتبر بالا را هدف قرار دهیم.
تکنولوژی Husqvarna Dual Drive ™ یک طبقه ملایم سریع تر به پایان رسید

Husqvarna Dual Drive Technology ™ یک طراحی اختراع شده است که در آن دو موتور جداگانه برای سر و سیارهای سیاره ای مستقل از یکدیگر عمل می کنند. این ویژگی منحصر به فرد اجازه می دهد تا برای ترکیب تقریبا نامحدود از تنظیمات و کنترل عالی از روند.

فن آوری دوگانه درایو ™ سنگسابی اجازه می دهد که چرخ سیاره ها و چرخ سنگزنی در هر دو جهت مخالف و در جهت چرخش همان تنظیم می شود. چرخش جهت مشابه، یک فرایند کارآمدتر با نرخ تولید بسیار بالا و یک پایان عمیق تر را ایجاد می کند.