سنگسابی

یک سیستم طراحی شده برای کار کردن کارآمدتر است

هنگامی که دستگاه به جلو حرکت می کند، “منطقه میانی” بیشتر از “ناحیه بیرونی” زمین است.

نتیجه نهایی یک برش عمیق تر از “ناحیه میانی” و کاهش جزئی در “مناطق بیرونی” است. این یک نتیجه مستقیم از جایی است که الماس بیشترین زمان را صرف کرده است.
چرخش همان جهت

هنگامی که دستگاه به جلو حرکت می کند، “منطقه میانی” هنوز به طور کامل بیشتر از “مناطق بیرونی” زمین است، اما تفاوت آن کمتر از جهت مخالف است. این نتایج حتی بیشتر را تولید می کند.
نرخ تولید بالاتر

فن آوری دوگانه درایو ™ اپراتور را قادر می سازد به منظور بهینه سازی روند آسیاب به شرایط کف و در صورت مناسب استفاده از حالت سنگ زنی تهاجمی
به عنوان یک متخصص در طبقه سنگ زنی و صیقل دادن شما با چالش های جدید هر روز روبرو می شوند. شرایط بتن و تقاضای تکمیل ممکن است متفاوت باشد، اما مهلت معمولا یکسان است.سنگسابی

با استفاده از تجهیزاتی که بخشی از یک سیستم با تمرکز و تمرکز کاربر است، می توانید وقت بیشتری را صرف کار مولد و کم کم بدون هیچ زحمتی بکنید.
سیستم سنگ زنی سنگسابی کف نصب تجهیزات و ابزار الماسی است که با یکدیگر کار می کنند تا کار خاصی انجام دهند. در مورد HiPERFLOOR®، سیستم همچنین شامل محصولات برای مراحل مختلف درمان است.
اجازه دهید از دستگیره ها برای رها کردن پتانسیل واقعی خود بیرون بیاییدسنگسابی

Husqvarna PG 820 RC و PG 680 RC اولین چرخ دنده ی کنترل از راه دور با موتور Dual Drive Technology ™ می باشد. در حالی که دستگاه شما در حال کار کردن در راه است، شما می توانید مواد شیمیایی HIPERFLOOR ®، آماده سازی مجموعه بعدی از ابزار، تنظیم شیلنگ و غیره، که به معنی بهره وری بیشتر از زمان کار خود را.
در مقایسه با نسخه های استاندارد PG 820 و PG 680 که در حال حاضر کارآمد هستند، نسخه های RC با بهره وری بالاتر از 30٪ تولید می کنند. آنها همچنین اجازه می دهند.سنگ سابی عملیات ارگونومی بیشتر و حمل و نقل بدون درد به محل کار و از محل کار انجام شود. تابع نوسان منحصر به فرد یک ویژگی نوآورانه است که نتایج حیرت انگیز را با ایجاد یک طبقه حتی کفتر ارائه می دهد.

PG 820، با عرض 32 اینچ، برای کاربردهای صنعتی بسیار مناسب است، در حالی که عرض 27 اینچ در PG 680 RC این امکان را می دهد تا از طریق درب های معمولی در دفاتر، هتل ها و مناطق داخلی عبور کند. این ماشین ها انتخاب عالی برای آماده سازی و تعمیر کف بتن و همچنین تمام برنامه های پرداخت و آسیاب – هر دو خیس و خشک است.